Uitslagen 2016

Uitslagen 2016

27 November

November 2016Posted by webmaster Sun, November 27, 2016 16:15:29
KBWB: Belgisch Kampioenschap BK Hélécines

Masters A

1 DAVID Nicky 2 GELUYKENS Kenny 3 PAESHUYSE Jef 4 SLUYTS Glenn 5 KINT Wesly 6 BAJOREK Michel 7 WAMPERS Yannick 8 PAQUET François 9 LAMBERT Régis 10 VOLCKAERTS Sven

Masters B

1 DAELMANS Arne 2 LAPERE Kris 3 BASSEZ Patrick 4 NERINCKX Stefan 5 GRUWIER Steve 6 SLEECKX Danny 7 VAN STAEYEN Benny 8 VERHOOGHE Kris 9 SCHROYEN Nico 10 GEURS Steven

Masters C

1 VERHAEGEN Guido 2 MERTENS Dirk 3 GLADINES Ludwig 4 LAMMENS Mario 5 VERLOO Mark 6 HOUWEN Jan 7 VANDERAERDEN Johan 8 VAN OOSTERWIJCK Daniel 9 KOCKAERTS Hubert 10 SLUYTS Patrick

Amateurs

1 LAMMENS Laudelino 2 VISPOEL Bryan 3 THEUNINCK Auke 4 VERBERCKMOES Arno 5 VAN GINNEKEN Glenn 6 VAN STAEYEN Jordy 7 LIEVENS Siebe 8 TACK Spencer 9 MONTAIGNE Jorn 10 MEELBERGHS Pieter


WTK: Schakkebroek

Reeks A -40 jaar

1 BECKERS ROY 2 VAN EYNDE CARL 3 JANSSENS JURGEN 4 VAN LEUFFELEN PETER 5 SOERS DANNY

Reeks B +40 jaar

1 VANDERHEYDEN KRISTOF 2 VAN ROMPAY WERNER 3 PAUWELS VITAL 4 COLOMBO LINO 5 COOLS JOHAN

Reeks C +51 jaar

1 TECK ERIC 2 VAN DEN BERGH WIM 3 VAN CRAEN JOS 4 BENS RUDY 5 STANDAERT DANIEL

Reeks D +60 jaar

1 VAN SINAY DIRK 2 VANOPSTAL EDDY 3 AUWERS SUS 4 WILLEMS GERTIE 5 LUYTEN FELIX

Moutainbike -40 jaar

1 VANDENRIJT PASCAL 2 VANDERVELPEN PATRICK


LRC-DUDZELE:

Reeks A: 1. Brecht VANDENHEEDE; 2. Dieter Coussens; 3. Tim Vandekerckhove; 4. Joachim Roelens; 5. Jellerich Vermeulen.

Reeks A+: 1. Tjorven VANPARYS; 2. Robbe Desmet; 3. Matthias Vercouillie; 4. Brain Vullers; 5. Stijn Fornier.

Reeks B: 1. Xavier VANHILLE; 2. Ringo Dubois; 3. Bart Dewaele; 4. Jochen Heylens; 5. Kevin Andries.

Reeks C: 1. David VANTORNOUT; 2. Joeri Tytgat; 3. Wim Dewitte; 4. Marnik Snoeck; 5. Dieter Van Dael.

Reeks D: 1. Jean-Francois BLAIS; 2. Rudi Wille; 3. Marc Boudreau; 4. Marnic De Waele; 5. Dirk Dekeerle.

Reeks E: 1. André PANIS; 2. Rudy Bloemmen; 3. Dirk Vens; 4. Andrew Roberts; 5. José De Clercq.

Reeks E+: 1. Jente MICHELS; 2. Brent Denaeghel; 3. Sander De Vos; 4. Kay De Bruyckere; 5. Tibo Leyman.

Reeks F: 1. Axel VAN DEN BROEK; 2. Miel Dekien; 3. Thorben Allaer; 4. Jonas Rogge; 5. Thor De Baene.

Reeks G: 1. Briek DEBACQUER; 2. Briek Van Duyse; 3. Dario Ingels; 4. Joran Ronse; 5. Maxime Breugelmans.

Reeks Dames: 1. Anja NOBUS; 2. Soetkin Vertenten; 3. Katleen Fraeye; 4. Mieke De Craene; 5. Nele Taelman.



  • Comments(0)//uitslagen2016.belgiancyclingselection.be/#post117
Next »