Uitslagen 2017

Uitslagen 2017

30 April

April 2017Posted by webmaster Mon, May 01, 2017 18:14:44

LWU-ZINGEM:

Reeks Dames: 1. Lensy DEBBOUDT, 2. Estefania Pilz (Arg), 3. Claire Thomas (Gbr), 4. Sabine Heij (Ned), 5. Megan Chaid (Gbr), 6. Evelien Debboudt, 7. Anka Hermans, 8. Sarah Borremans, 9. Joyce Heyns , 10. Kelly Kalm (Est) , 11. Daisi Rist (Est) , 12. Sylvia Debboudt , 13. Leonie Vanderjeugt, 14. Eveline Baele, 15. Sarah Ten Hartog, 16. Ayse Van Laethem, 17. Vanessa Van Kerckvoorde, 18. Soetkin Vertenten, 19. Lieze Goemaes, 20. Nancy Wittock, 21. An Wellens, 22. Kimberly Vermander, 23. Caren Commissaris, 24. Aurélie Vermeir, 25. Mieke Leeman, 26. Lana Petit, 27. Lynn Depuers, 28. Jasmien De Boeck, 29. Jolien Vanhove, 30. Maaike De Marez, 31. Sandra Sintobin, 32. France De Potter, 33. Rachel Enkels, 34. Marjolein Moreau, 35. Katleen Jacobs, 36. Jana Dobbelaere , 37. Annelies Lauwers, 38. Soetkin Gielen, 39. Tatjana Theunis, 40. Justine Vanwynsberghe, 41. Joyce Tack, 42. Alicia Helderweirdt, 43. Silke D'hont, 44. Valerie Bogaert.

Reeks A: 1. Davy DURY, 2. Jens Moerman, 3. Giovanni Debaere, 4. Damon Devriendt, 5. Thomthy Heyse.

Reeks B: 1. Kristof GRYSON, 2. Gino De Clercq, 3. Nico Lefever, 4. Gunter Dhondt, 5. Roy Neyt.

Reeks C: 1. Peter DE SMET, 2. Hans Christiaens, 3. Pedro Michels, 4. Franky De Tremmerie, 5. Peter Ballet.

Reeks D: 1. Frank SUYS, 2. Patrick Jacobs, 3. Benny Vanholsbeke, 4. Ruddy Stockman, 5. Geert Smet.

Reeks E: 1. Florent DE LEERSNYDER, 2. Hilaire Vanhove, 3. Jean-Pierre Wauters, 4. Johan De Smet, 5. Alain Messager.

Reeks F: 1. Jens DECABOOTER, 2. Jente Bruning, 3. Nigel Vandecasteele, 4. Matthias Vercouillie, 5. Joni Demasure.

Reeks G: 1. Maarten TACK, 2. Denis Wauters, 3. Sven Vancoppenolle, 4. Brecht Defeyter, 5. Jo Maes.


ECW : MOYEN

AMATEURS-MASTERS A

1 SCHMITT FABIEN (F) 2 WIELFART KRISTOF 3 GRIMARD ANTOINE (F) 4 LANG ALEX (Lux) 5 SIBILLE VICENT (F) 6 LEGAND SEBASTIEN (F) 7 VAN LIEFFERINGE AXEL 8 VAN POUCKE MICHAEL 9 HAYEN SVEN 10 WEYRICH MAXIME (Lux)

MASTERS B

1 BOLLEN ERWIN 2 THOELEN NICO 3 VANGEOTHEMD SVENNE 4 BOURGEOIS CYRILLE (F) 5 CALMANT SEBASTIEN 6 MAHER GARY (GB) 7 REINESCH LAURENT (Lux) 8 LEY PASCAL (Lux) 9 DENIS LUDOVIC (F) 10 BOURGEOIS HUGO (F)

MASTERS C

1 WUYTS Hans 2 JACQUEMIN CLAUDE 3 DEUSS LEON 4 BUNTINX DOMINIQUE 5 LEROY SERGE 6 DELFOSSE JOSEPH 7 SIMON JEFF (Lux) 8 DELFOSSE CATHERINE 9 FETTES JOSEPH (D) 10 OSTER HERIBERT (D)



  • Comments(0)//uitslagen2017.belgiancyclingselection.be/#post34
Next »