VELDRIJDEN

WBV: Koningshooikt

Am & Masters A

1 LAMMENS Laudelino 2 VAN DE VELDE Matthias 3 VAN GINNEKEN Glenn 4 DAVID Nicky 5 LIEVENS Siebe 6 SLUYTS Glenn 7 OUDE ELFERINK Tommy 8 ARNOUTS Tom 9 VERBERCKMOES Arno 10 CANNAERTS Ben

Masters B

1 DAELMANS Arne 2 RAATS Edwin 3 PAESHUYSE Jef 4 SLEECKX Danny 5 VANDERHEYDEN Kristof 6 KUHLMANN Rene 7 NERINCKX Stefan 8 VAN VLASSELAER Jurgen 9 MEULDERS Filip 10 JANSSENS Simon

Masters C

1 VERHAEGEN Guido 2 MERTENS Dirk 3 VERLOO Mark 4 LAMMENS Mario 5 VAN DEN BERGH Wim 6 VANDERAERDEN Johan 7 BALLET Peter 8 VERELST Rudy 9 DE WAELE Marnic 10 WILLE Rudi


WEG


LWU-LOTENHULLE:

Reeks Dames: 1. Marjolijn BOERJAN; 2. Saryn Vermet; 3. Tatjana Theunis; 4. Cara Worm; 5. Daphné Acke.

Reeks A: 1. Flor NACHTERGAELE; 2. Mattijs Holvoet; 3. Anthony Taveirne; 4. Dries Claes; 5. Damon Devriendt.

Reeks B: 1. Gino DE CLERCQ; 2. Peter Hooreweghe; 3. Vincent Martlé; 4. Sam Opsomer; 5. Alain Mortier.

Reeks C: 1. Peter DE SMET; 2. Denis Wauters; 3. Christophe Logier; 4. Kurt Vanhaverbeke; 5. Gerry Van Overmeiren.

Reeks D: 1. Tony RENIERS; 2. Geert Smet; 3. Ruddy Stockman; 4. Luc Van De Veire; 5. Patrick Luyssen.

Reeks E: 1. Hedwig De Buysser; 2. Guido Fauck; 3. Alain Messager; 4. Johan De Smet; 5. Rik Vanpoucke.

Reeks F: 1. Sybrent STAESSEN; 2. Jente Bruning; 3. Mike Allemeersch; 4. Yari Dobbelaere; 5. Kjell Degroote.

Reeks G: 1. Koen LEYS; 2. Kenneth Alleman; 3. Jo Maes; 4. Andy Dobbelaere; 5. Steven Vandamme.


V.W.V.:Bonheiden

Cat. liefhebbers

1-Mathias Van Der Sanden 2-Peter Behiels 3-Jonas Heymans 4-Filip De Wijngaert 5-Matthias Van Rooy

Cat. C.

1-Koen Heremans 2-Jean Paul De Busser 3-Peter Rijken 4-Gerry Meuris 5- Gert Heremans

Cat. D.

1- Bruno Brabants 2-Luc Van Roy 3-Erik Vluymans 4-Hans Wuyts 5-Eddy Van Loy

Cat. E

1- Martin Durant 2-Ludo De Bakker


ECW: JENEFFE

AMATEURS/MASTERS

1 RIEFF Tom 2 PORCO Fabio 3 WOLKOWICZ Romain 4 COSENTINO Jean-François 5 JACOB Frédéric 6 DEFOSSA François 7 BUNKENS Kris 8 DE DECKER Eric 9 BLANCHY Michaël 10 MOSBEUX Christophe

MASTERS B

1 VAN GOIDSENHOVEN Kurt 2 BOGAERTS Patric 3 LINOTTE Ludovic 4 BUDO Nico 5 BLOCKX David 6 BRIESEN Ronny 7 CLAES Benny 8 VANDERGUCHT Frédéric 9 WILMET Frédéric 10 WOZNY Christophe

MASTERS C

1 KEIM Luc 2 COMPERE Serge 3 HAUTERAT Georges 4 POELMANS Danny 5 ENGLEBERT David 6 PENSERINI Fabien 7 RAMAECKERS Brice 8 MEIJERS Jo 9 DELFOSSE Joseph 10 KOHL Fabrice