Uitslagen 2017

Uitslagen 2017

4 November

November 2017Posted by webmaster Mon, November 06, 2017 18:16:53

Europese Kampioenschappen UEC Tabor - Tsjechie

Cat 30-34 Deelnemers: 18

1
Kenny Geluykens
8 Peter Van Leufelen

Cat 35-39

Deelnemers: 39
2 Nicky David Belgian Cycling Selection
13 Koen Diels

Cat 40-44

Deelnemers: 59
16 Tom De Kort
19 Jelle Vets
23 Wouter Declerq
38 Johan Myngheer

Cat 45-49

Deelnemers: 40
1 Edwin Raats (NL)
7 Kris Verhooghe
20 Dirk Carpentier Belgian Cycling Selection

Cat 50-54

Deelnemers: 40
1 Guido Verhaegen
15 Franky Verschueren

Cat 55-60

Deelnemers: 35
2 Ludwig Gladines Belgian Cycling Selection
4 Mark Verloo
12 Theo David Belgian Cycling Selection
Cat 60-64

1

Benny Andersson

Belgian Cycling Selection
13 Pierrick Ethoin Belgian Cycling Selection
20 Ludovicus Put



LRC-MATER:

Reeks A: 1. Tim VANDEKERCKHOVE; 2. Jonas Bouckhuyt; 3. Thomas Michiels; 4. Indy Van Damme; 5. Diego Bomeré.

Reeks A+: 1. Damon VAN DER PLAETSEN; 2. Matthis Dethy; 3. Iben Vercouillie; 4. Mauro De Kerpel; 5. Dieter De Ketele.

Reeks B: 1. Joachim ROELENS; 2. Kevin Andries; 3. Jellerich Vermeulen; 4. Rob Paridaens; 5. Bart Dewaele.

Reeks C: 1. David VANTORNOUT; 2. Mario Willems; 3. Ringo Dubois; 4. Wim Feyaerts; 5. Wim Dewitte.

Reeks D: 1. Patrick RAES; 2. Christophe Logier; 3. Francis Appeltans; 4. Eddy Gyselinck; 5. Franky Vanhonsebrouck.

Reeks E: 1. Ivan GROENE; 2. Dirk Vens; 3. Johny Vandezande; 4. Tony Taelman; 5. Johan Martens.

Reeks E+: 1. Tibo LEYMAN; 2. Nunjo Dewaele; 3. Arthur Muys; 4. Arno Leyman; 5. Kay De Bruyckere.

Reeks F: 1. Brent MAES; 2. Myron Vermet; 3. Thor De Baene; 4. Shanyl De Schoesitter; 5. Thibaut Vandenbroucke.

Reeks G: 1. Alessio ROELANDT; 2. Brent Ronse; 3. Lars Willems; 4. Emiel Osaer; 5. Kyaro Dhooge.

Reeks Dames: 1. Anja NOBUS; 2. Sofie De Wulf; 3. Merel Reyntjens; 4. Jo Blanchaert; 5. Jerina Sercu.



WBV: Rijkevorsel

Am & Masters A

1 VAN GINNEKEN Glenn 2 SLUYTS Glenn 3 OOMS Niels 4 LIEVENS Siebe 5 ARNOUTS Tom 6 ENGELEN Steven 7 HERMANS Briek 8 LEDEGEN Dietmar 9 THIJS Dennis 10 PEETERS Karl

Masters B

1 DAELMANS Arne 2 SLEECKX Danny 3 PAESHUYSE Jef 4 VAN STAEYEN Benny 5 MELLAERTS Bert 6 NAESSENS Michael 7 MICHELS Joachim 8 VAN LOOY Jos 9 RIETBERGEN Edward 10 LEAERTS Hans

Masters C

1 MERTENS Dirk 2 VANDERAERDEN Johan 3 VERELST Rudy 4 ABÉ Peter 5 ZWINNEN Patrick 6 VERTESSEN Johnny 7 HAUTERAT Georges 8 SCHUTTERS Alfons 9 PULMANS Peter 10 SLUYTS Patrick


WBV: Zelzate

Am & Masters A

1 LAMMENS Laudelino 2 MONTAIGNE Jorn 3 TACK Spencer 4 VISPOEL Bryan 5 HOSTE Simon 6 VAN LAETHEM Kevin 7 DELAERE Jens 8 VERBERCKMOES Arno 9 VANKERSSCHAEVER Klaas 10 DE MEYER Michaël

Masters B

1 RONDELEZ Bjorn 2 DE BOCK Benny 3 NERINCKX Stefan 4 DE SMET Andy 5 BAJOREK Michel 6 DE VOS Gert 7 REID Gabriel 8 DUMONT Jurgen 9 VAN GOETHEM Danny 10 MYNGHEER Erik

Masters C

1 LAMMENS Mario 2 DHOOGE Tom 3 DE WAELE Marnic 4 DEKEERLE Dirk 5 BALLET Peter 6 VAN OOSTERWIJCK Daniel 7 WILLE Rudi 8 SWINNEN René 9 ROBERTS Andrew 10 BLOEMMEN Rudy


VDN: Arendonk

A reeks -35 jaar

1 Roy Beckers 2 Joeri Lambrechts 3 Jenthe Moons 4 Dietmar Ledegen 5 Keith Heylen

B reeks +35 jaar

1 Jef Paeshuyse 2 Davy Paeshuyse 3 Jim Mariën 4 Arvid Vanwesenbeek 5 Jurgen Janssens

C reeks +42 jaar

1 Gunther Loos 2 Kristof Vanderheyden 3 Gunther Ooms 4 Gert De Cnodder 5 Yves Biddeloo

D reeks +50 jaar

1 Michel Mampay 2 Wim Van Den Berg 3 Jos Van Craen 4 Patrick Van Hoof 5 Marc Vleugels

E reeks +60 jaar

1 Dirk Van Sinaay 2 Chris Geerts 3 Felix Luyten 4 Ludo Van Den Buys 5 Jaak Dekkers

G reeks Jeugd 12 jaar

1 Rik Wouters 2 Arne Onghena 3 Briek Hermans 4 Tibo Cop 5 Niklas Hulselmans

H reeks Jeugd 16 jaar

1 Yorben Van Staeyen 2 Joppe Leysen 3 Robbe Van Campenhout 4 Robbe Smets 5 Thomas Daniels

MTB

1 Vincent Meyvis 2 Dries Keysers 3 Filip Van Tongerloo 4 Joris Stessens 5 Kris Godschalk



















  • Comments(0)//uitslagen2017.belgiancyclingselection.be/#post120