Uitslagen 2017

Uitslagen 2017

9 December

December 2017Posted by webmaster Sun, December 10, 2017 12:15:30
WBV: Varsenare

Am & Masters A

1 DAVID Nicky .2 MONTAIGNE Jorn 3 THEUNINCK Auke 4 VAN DE VELDE Matthias 5 TACK Spencer 6 VANKERSSCHAEVER Klaas 7 VISPOEL Bryan 8 VAN ASSCHE Nico 9 VAN LAETHEM Kevin 10 DESMET Robbe

Masters B

1 BASSEZ Patrick 2 LAPERE Kris 3 NERINCKX Stefan 4 VERHOOGHE Kris 5 DEWITTE Wim 6 RONDELEZ Bjorn 7 DE VOS Gert 8 BOUDREAU Marc 9 FIEVEZ Benoît 10 MYNGHEER Johan

Masters C

1 LAMMENS Mario 2 DHOOGE Tom 3 DE WAELE Marnic 4 DEKEERLE Dirk 5 BALLET Peter 6 SWINNEN René 7 GYSELINCK Eddy 8 COOPMAN Ivan 9 ROBERTS Andrew 10 STORMS Marc


WTK: Dessel

Reeks A -40 jaar

1 BECKERS ROY 2 OOMS NIELS 3 ENGELEN STEVEN 4 SOERS DANNY 5 VAN EYNDE CARL

Reeks B +40 jaar

1 VANDERHEYDEN KRISTOF 2 VERSTRAETE PETER 3 CLAES BENNY 4 VAN ROMPAY WERNER 5 VAN LOOY JOS

Reeks C +51 jaar

1 MERTENS DIRK 2 VERHAEGEN GUIDO 3 VANDERAERDEN JOHAN 4 STANDAERT DANIEL 5 VAN MALDEREN MARIO

Reeks D +60 jaar

1 AUWERS SUS 2 HERIJGERS AD 3 VAN GILS RENE 4 DEKKERS JAAK 5 VERHOEVEN PAUL

Moutainbike

1 KACZMARCZYK BRENDA 2 DE KEULENAER KAREN


LRC-AVELGEM:

Reeks A: 1. Kevin VAN LAETHEM; 2. Tim Vandekerckhove; 3. Arno Verberckmoes; 4. Diego Bomeré; 5. Nicolas Moreau.

Reeks A+: 1. Stijn FORNIER; 2. Iben Vercouillie; 3. Matthis Dethy; 4. Damon Van Der Plaetsen; 5. Johan Vincent.

Reeks B: 1. Joachim ROELENS; 2. Pieter Dewitte; 3. Kevin Andries; 4. Jellerich Vermeulen; 5. Bart Dewaele.

Reeks C: 1. David VANTORNOUT; 2. Mario Willems; 3. Nico Bogaert; 4. Kristof De Neve; 5. Ringo Dubois.

Reeks D: 1. Patrick RAES; 2. Christophe Logier; 3. Marnic De Waele; 4. Peter Deruytter; 5. Francis Appeltans.

Reeks E: 1. Rudi WILLE; 2. Dirk Vens; 3. Rudy Bloemmen; 4. Johan Martens; 5. Willy De Regge.

Reeks E+: 1. Nunjo DEWAELE; 2. Jarno Rogge; 3. Kay De Bruyckere; 4. Tibo Leyman; 5. Arthur Muys.

Reeks F: 1. Miel DEKIEN; 2. Brent Maes; 3. Myron Vermet; 4. Thibaut Vandenbroucke; 5. Shanyl De Schoesitter.

Reeks G: 1. Lowie GEENS; 2. Brent Ronse; 3. Lars De Baene; 4. Alessio Roelandt; 5. Emiel Osaer.

Reeks Dames: 1. Anja NOBUS; 2. Cindy Bauwens; 3. Camille Devigne; 4. Kayleigh Demeyer; 5. Merel Reyntjens.



VDN: Zoersel

A reeks -35 jaar

1 Vincent Meyvis 2 Joeri Lambrechts 3 Dietmar Ledegen 4 Tom De Schutter 5 Jente Moons

B reeks +35 jaar

1 Jef Paeshuyse 2 Jim Mariën 3 Jurgen Janssens 4 Kevin Bosssaerts 5 Tom Delcroix

C reeks +42 jaar

1 Benny Van Staeyen 2 Gunther Loos 3 Gunther Ooms 4 Dirk Mertens 5 Gert De Cnodder

D reeks +50 jaar

1 Wim Van Den Bergh 2 Michel Mampay 3 Jos Van Craen 4 Paul Mampay 5 Marc Vleugels

E reeks +60 jaar

1 Dirk Van Sinaay 2 Chris Geerts 3 Ludo Van Den Buys 4 Julien Van Maldeghem 5 Jackie De Meester

F reeks Dames

1 Elise Van De Sande2 Sofie Driessen 3 Nathalie Elst

G reeks Jeugd 12 jaar

1 Seppe Segers 2 Arne Onghena 3 Joren Bruynseels 4 Brend Van Aerschot 5 Thibout Bossaerts

H reeks Jeugd 16 jaar

1 Robbe Van Campenhout 2 Yorben Van Staeyen 3 Robbe Smets 4 Thuur Van Laer



  • Comments(0)//uitslagen2017.belgiancyclingselection.be/#post131