Uitslagen 2017

Uitslagen 2017

2 September

September 2017Posted by webmaster Sat, September 02, 2017 21:00:23
VELDRIJDEN

WBV: Steenhuffel

Am & Masters A

1 GELUYKENS Kenny 2 DAVID Nicky 3 VAN DE VELDE Matthias 4 VAN GINNEKEN Glenn 5 MONTAIGNE Jorn 6 STEVENS Dimitri 7 LAMMENS Laudelino 8 VAN ZEEBROECK Jan 9 VAN HILLE Xavier 10 CANNAERTS Ben

Masters B

1 PAESHUYSE Jef 2 BASSEZ Patrick 3 RAATS Edwin 4 DE SMET Andy 5 NERINCKX Stefan 6 SLEECKX Danny 7 VAN STAEYEN Benny 8 BAJOREK Michel 9 DE BOCK Benny 10 VERHOOGHE Kris

Masters C

1 MERTENS Dirk 2 VERHAEGEN Guido 3 VAN DEN BERGH Wim 4 GLADINES Ludwig 5 VANDERAERDEN Johan 6 BALLET Peter 7 DEKEERLE Dirk 8 HOUWEN Jan 9 DE WAELE Marnic 10 WILLE Rudi


WEG

ECW : WALHAIN-ST PAUL

AMATEURS et MASTERS A

1. BLANCHY Michaël 2. HEYMANS Jonas 3. HANLET Laurent 4. DEFOSSA François 5. STROUWEN Wesley 6. BERTRAND Raphaël 7. HAUTERAT Georges 8. HAOT Maxime 9. BAURIN Antoine 10. BECQ Maxime

MASTERS B

1. VAN GOIDSENHOVEN Kurt, 2. BOGAERTS Patric 3. VOGELS Gunther 4. ADAMS Christopher 5. BRIESEN Ronny 6. FIEVEZ Benoît 7. DUMOULIN Guillaume 8. DEMINNE Danny 9. STANS Tom10. GOFFARD Didier

MASTERS C

1. VANDENHOPUDT Raf 2. LAHOU Rudy 3. BLANCHY Nicolas 4. VILLERS Daniel 5. VAN EYNDT Jozef 6. KEIM Luc 7. GRIGNARD Baudouin 8. VRANCKEN Luc 9. MEIJERS Jo (NL) 10. VANDENWIJNGAERDE Marc


LWU: INGELMUNSTER:

Reeks Dames: 1. Marjolijn BOERJAN; 2. Celine Vandenbroele; 3. Daphné Holvoet; 4. Saryn Vermet; 5. Daphné Acke.

Reeks A: 1. Giovanni DEBAERE; 2. Kim Van Oost; 3. Tim De Baene; 4. Damon Devriendt; 5. Kim Devroye.

Reeks B: 1. Gino DE CLERCQ; 2. Mathieu De Rouck; 3. Geoffrey Luyssen; 4. Kristof Desimpelaere; 5. Mike Van Ryssel.

Reeks C: 1. Philippe DEVLEESCHAUWER; 2. Luc Van Clapdorp; 3. Nico Hellebuyck; 4. Marnix Strubbe; 5. Guido Staels.

Reeks D: 1. Patrick DECAESTECKER; 2. Jean-Pierre Deloof; 3. Patrick Watteny; 4. Gino Corneillie; 5. Luc Van De Veire.

Reeks E: 1. Rik VANPOUCKE; 2. Hedwig De Buysser; 3. Guido Fauck; 4. Alain Messager; 5. Willy Corthier.

Reeks F: 1. Sybrent STAESSEN; 2. Jente Bruning; 3. Jens Decabooter; 4. Thomas Lestienne; 5. Nigel Vandecasteele.

Reeks G: 1. Koen LEYS; 2. Denis Wauters; 3. Jonathan Viaene; 4. Kenneth Alleman; 5. Andy Dobbelaere.


V.W.V.: Putte Grasheide

Cat.liefhebbers

1-Yves Van Gorp 2-Filip De Wijngaert 3-Jef Van Olmen 4-Niels Smout 5-Tom Haest

Cat. C

1-Kris Witvrouwen 2-Andy Cochet 3-Kristof Wijckmans 4-Yves Boenders 5-Robby Tuyls

Cat. D

1-Wim Van Uffel 2-Peter Vos 3-Bruno Brabants 4-Hans Van Bael 5-Piet Hereijgers

Cat. E

1-Rene Van Gils 2-Ludo De Bakker 3-Roland Degeest 4-Rudi Van den Wijngaert 5-John Bosch



  • Comments(0)//uitslagen2017.belgiancyclingselection.be/#post97