Uitslagen 2017

Uitslagen 2017

12 November

November 2017Posted by webmaster Mon, November 13, 2017 13:38:23

ECW : HEURE-LE-ROMAIN

Amateurs & Masters A

1 VAN DE VELDE Matthias 2 TIMMERMANS Tom 3 VANKERSSCHAEVER Klaas 4 OOMS Niels 5 VUJASIN Lionel 6 DE SCHUTTER John 7 VAN LEUFFELEN Peter 8 LOBET Robin 9 PAQUET François 10 PAULS Geoffrey

MASTERS B

1 BAJOREK Michel 2 BERTRAND Bernard 3 DE SMET Andy 4 FIEVEZ Benoît 5 COMPERE Serge 6 THEUNISSEN Thomas 7 PAQUAY David 8 MATUS Renaud 9 DEBAELE Jochen 10 SCHMITZ Patrick

MASTERS C

1 VERHAEGEN Guido 2 MERTENS Dirk 3 HAUTERAT Georges 4 PANIS André 5 SLUYTS Patrick 6 BALLET Peter 7 VAN OOSTERWYCK Daniel 8 SWINNEN René 9 LAFORGE Eric 10 RITZEN Baudouin


LRC-MEIGEM:

Reeks A: 1. Tim VANDEKERCKHOVE; 2. Spencer Tack; 3. Arno Verberckmoes; 4. Kevin Van Laethem; 5. Matthias Roelens.

Reeks A+: 1. Tjorven VANPARYS; 2. Stijn Fornier; 3. Brain Vullers; 4. Jordy Delaere; 5. Damon Van Der Plaetsen.

Reeks B: 1. Joachim ROELENS; 2. Valentijn Van De Velde; 3. Kevin Andries; 4. Jellerich Vermeulen; 5. Bart Dewaele.

Reeks C: 1. Mario WILLEMS; 2. Kris Verhooghe; 3. Nico Bogaert; 4. Kurt Vanhaverbeke; 5. Ringo Dubois.

Reeks D: 1. Mario LAMMENS; 2. Marnic De Waele; 3. Patrick Raes; 4. Christophe Logier; 5. Eddy Gyselinck.

Reeks E: 1. Rudi WILLE; 2. Andrew Roberts; 3. Dirk Vens; 4. Tony Taelman; 5. Johnny Vandezande.

Reeks E+: 1. Tibo LEYMAN; 2. Nunjo Dewaele; 3. Jarno Rogge; 4. Arthur Muys; 5. Kay De Bruyckere.

Reeks F: 1. Myron VERMET; 2. Thor De Baene; 3. Shanyl De Schoesitter; 4. Aiko Foncke; 5. Thibaut Vandenbroucke.

Reeks G: 1. Tijl VANHAVERBEKE; 2. Alessio Roelandt; 3. Emiel Osaer; 4. Lars De Baene; 5. Lars Willems.

Reeks Dames: 1. Anja NOBUS; 2. Cindy Van Hulle; 3. Mieke De Craene; 4. Jerina Sercu; 5. Charlotte Pennynck.


VDN: Herenthout

A reeks -35 jaar

1 Ben Cannaerts 2 Dietmar Ledegen 3 Joeri Lambrechts 4 Jenthe Moons 5 Kristof Sels

B reeks +35 jaar

1 Jef Paeshuyse 2 Jurgen Janssens 3 Davy Paeshuyse 4 Kevin Bosssaerts 5 Jim Mariën

C reeks +42 jaar

1 Benny Van Staeyen 2 Kristof Vanderheyden 3 Gunther Loos 4 Gunther Ooms 5 Gert De Cnodder

D reeks +50 jaar

1 Mark Verloo 2 Wim Van Den Bergh 3 Michel Mampay 4 Jos Van Craen 5 Danny Standaert

E reeks +60 jaar

1 Ad Herijgers 2 Sus Auwers 3 Chris Geerts 4 Dirk Van Sinaay 5 Felix Luyten

F reeks Dames

1 Elise Van De Sande 2 Annemieke Genyn 3 Katrien Vermeiren

G reeks Jeugd 12 jaar

1 Lars Corus 2 Robbe Pauwels 3 Lars Paeshuyse 4 Nils Verneuten 5 sanne Laurijssen

H reeks Jeugd 16 jaar

1 Michiel Ceulemans 2 Sen Janssens 3 Yorben Van Staeyen 4 Thomas Janssens 5 Robbe Van Campenhout

MTB

1 Vincent Meyvis 2 Fabien Scharre 3 Joris Stessens 4 Dietmar Ledegem 5 Dimi Diels







  • Comments(0)