Uitslagen 2018

Uitslagen 2018

7 Januari

Januari 2018Posted by webmaster Sun, January 07, 2018 18:06:56
WBV: Bonheiden

Am & Masters A

1 VAN GINNEKEN Glenn 2 VAN DE VELDE Matthias 3 GELUYKENS Kenny 4 VISPOEL Bryan 5 THEUNINCK Auke 6 ENGELEN Steven 7 TIMMERMANS Tom 8 OOMS Niels 9 ARNOUTS Tom 10 DELCROIX Tom

Masters B

1 DAELMANS Arne 2 SLEECKX Danny 3 PAESHUYSE Jef 4 NERINCKX Stefan 5 VAN STAEYEN Benny 6 MELLAERTS Bert 7 VETS Jelle 8 JANSSENS Simon 9 BAJOREK Michel 10 JONGELING Gijs

Masters C

1 MERTENS Dirk 2 VERHAEGEN Guido 3 VANDERAERDEN Johan 4 BALLET Peter 5 KOCKAERTS Hubert 6 ABÉ Peter 7 VAN OOSTERWYCK Daniel 8 COOPMAN Ivan 9 SWINNEN René 10 VANHAEVERBEKE Jean


NIEUW: Gedetailleerde uitslag Masters B en C met rondetijden


LRC-INGOOIGEM:

Reeks A: 1. Berne VANKEIRSBILCK; 2. Kevin Van Laethem; 3. Arno Verberckmoes; 4. Indy Van Damme; 5. Jens Verhaeghen.

Reeks A+: 1. Stijn FORNIER; 2. Damon Van Der Plaetsen; 3. Brain Vullers; 4. Nolan Naessens; 5. Dieter De Ketele.

Reeks B: 1. Joachim ROELENS; 2. Kevin Andries; 3. Rob Paridaens; 4. Jellerich Vermeulen; 5. Laudelino Lammens.

Reeks C: 1. David VANTORNOUT; 2. Marnik Snoeck; 3. Nico Bogaert; 4. Kurt Vanhaverbeke; 5. Ringo Dubois.

Reeks D: 1. Mario LAMMENS; 2. Christophe Logier; 3. Francis Appeltans; 4. Marnic De Waele; 5. Patrick Raes.

Reeks E: 1. Rudi WILLE; 2. René Mertens; 3. Dirk Vens; 4. Johan Martens; 5. Luc Everaerdt.

Reeks E+: 1. Nunjo DEWAELE; 2. Tibo Leyman; 3. Arthur Muys; 4. Jarno Rogge; 5. Thomas Fornier.

Reeks F: 1. Thibaut VANDENBROUCKE; 2. Brent Maes; 3. Thor De Baene; 4. Shanyl De Schoesitter; 5. Myron Vermet.

Reeks G: 1. Emiel OSAER; 2. Brent Ronse; 3. Lowie Geens; 4. Lars Willems; 5. Tijl Vanhaverbeke.

Reeks Dames: 1. Cindy BAUWENS; 2. Anja Nobus; 3. Mieke De Craene; 4. Jerina Sercu; 5. Cindy Van Hulle.



VDN: Kasterlee

A reeks -35 jaar

1 Joeri Lambrechts 2 Roy Beckers 3 Hans Van Den Bogaert 4 Dietmar Ledegem 5 Kristof Daelman

B reeks +35 jaar

1 Davy Paeshuyghe 2 Arvid Van Wezenbeeck 3 Jurgen Janssens 4 Jim Marien 5 Kevin Bossaerts

C reeks +42 jaar

1 Kristof Vanderheyden 2 Gunther Loos 3 Dirk Mertens 4 Gert De Cnodder 5 Gunther Ooms

D reeks +50 jaar

1 Mark Verloo 2 Wim Van De Bergh 3 Michel Mampay 4 Jos Van Craen 5 Patrick Van Hoof

E reeks +60 jaar

1 Sus Auwers 2 Dirk Van Sinaay 3 Andre Lauwryssen 4 Chris Geerts 5 Rene van Gils

F reeks Dames

1 Sofie Driessen 2 Katrien Vermeiren 3 Laura Deroy

G reeks Jeugd 12 jaar

1 Niels Uijtdewilligen 2 Seppe Segers 3 Fre Lenaerts 4 Arne Onghena 5 Robbe Pauwels

H reeks Jeugd 16 jaar

1 Yorben Van Staeyen 2 Robbe Smets 3 Robbe Van Campenhout 4 Brit Kooremans 5 Tuur Van Laer

MTB

1 Vincent Meyvis 2 Wim Van Roey 3 Koen Van Noten 4 Joris Stessens 5 Seppe Aerts



  • Comments(0)//uitslagen2018.belgiancyclingselection.be/#post2